Priateľku Micka Jaggera našli mŕtvu! Čo sa stalo?

Zdieľať
Mick Jagger
Mick Jagger of Rolling Stones performs at British Summer Time at Hyde Park in London on Saturday, July 6, 2013. (Photo by Jon Furniss/Invision/AP Images)

Štyridsaťsedemročná módna návrhárka L’Wren Scott sa obesila na šatke pripevnenej o kľučku dverí

Priateľku speváka kapely The Rolling Stones Micka Jaggera L’Wren Scott našli dnes mŕtvu v byte na newyorskom Manhattane. Podľa zdrojov amerického denníka Daily News sa 47-ročná žena obesila na šatke pripevnenej o kľučku dverí. Polícia na mieste nenašla list na rozlúčku. Zástupcovia 70-ročného Jaggera, s ktorým sa Scott stretávala od roku 2001, uviedli, že hudobníka správa „šokovala a je úplne zničený“.

Mick Jagger, L'Wren Scott
FILE - This May 7, 2012 file photo shows singer Mick Jagger, left, and L'Wren Scott at the Metropolitan Museum of Art Costume Institute gala benefit, celebrating Elsa Schiaparelli and Miuccia Prada, in New York. Scott, a fashion designer, was found dead Monday, March 17, 2014, in Manhattan of a possible suicide. (AP Photo/Evan Agostini, File)

L’Wren Scott v 90. rokoch minulého storočia začínala ako stylistka a spolupracovala s už zosnulým fotografom Herbom Rittsom a neskôr aj s Helmutom Newtonom, Karlom Lagerfeldom či Mariom Sorrentim. Bola tiež známou módnou návrhárkou. Medzi jej klientky patrili Madonna, Julia Roberts, Naomi Campbell, Jennifer Lopez, Sandra Bullock, Uma Thurman, Angelina Jolie, Nicole Kidman či Penélope Cruz.

Obit L'Wren Scott
lekári odvážajú telo L´Wren Scott

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Podobné články