Príbeh, ktorý vydesil celý svet. Chlapec svojim rodičom povedal, že vie, ako umrel. Keď im ukázal dôkaz, zostali v šoku

Zdieľať
chlapec

Veríte tomu, že sa po našej smrti premiestnia naše duše do iného, nového tela? Niektorí ľudia tomu veria a možno by to vysvetľovalo aj to, prečo si niektorí ľudia pamätajú veci, ktoré však nie sú z ich terajšieho života. Tak napríklad chlapec, ktorý bol vo svojom veku o dosť múdrejší a múdrejší ako ktokoľvek iný. Rozumel si s dospelými, často s nimi hovoril o skutočne zaujímavých témach, ktoré by iné deti nerozoberali alebo by im dokonca vôbec nerozumeli.

Chlapec raz priznal svojim rodičom, že ho často sužujú nočné mory. Samozrejme si rodičia mysleli, že o nič nejde, teda až do chvíle, než im ich syn povedal, že vie, ako zomrel, že bol zabitý. Trojročnému chlapcovi nikto neveril, koniec koncov, deti často nerozumejú tomu, čo hovoria, pretože často môžu hovoriť veci, ktoré počuli napríklad v televízii. Lenže tento príbeh bol iný, veľmi desivý.

Chlapec oznámil svojim rodičom informáciu o tom, že sa s niekým pohádal o sekeru, ktorá sa nakoniec stala vražednou zbraňou – zbraňou, ktorá ho zabila seknutím do hlavy. Dedina, v ktorej chlapec vyrastal, bola plná ľudí, ktorí boli nábožensky založení a verili v reinkarnáciu, čo je hlavným dôvodom, prečo dieťa nevzali k psychológovi. Áno, najskôr mu neverili, ale v hĺbke duše tušili, že by sa niečo také skutočne mohlo stať. Bol snáď ich syn reinkarnovaný?

Chlapec rodičom tvrdil, že ho v minulom živote zavraždil po hádke muž, ktorý mu zasekol sekeru do hlavy. Zhodou okolností mal na hlave materské znamienko a viete, čo sa o nich hovorí – sú tam, kde bola smrteľná rana v našom minulom živote. Chlapec neskôr dokonca prezradil, že vie, kde sa jeho telo skrýva. Vzal tak nielen rodičov, ale celú dedinu k svojmu hrobu. Čo je však oveľa desivejšie, chlapec poznal svojho vraha. „Bol som tvoj sused. Bojovali sme a ty si ma zabil sekerou,“ vyhlásil chlapec. Pod veľkým nátlakom výsluchov sa muž nakoniec priznal a neskôr ukázal, kam telo zakopal. Prekvapivo bola lebka obete zlomená na rovnakom mieste ako chlapcovo materské znamienko.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom