Príbeh našej rodáčky Ivany Trump

Zdieľať
Ivana Trump
Ivana Trump www.facebook.com..

Ivana Trump, rodným menom Zelníčková, bola podnikateľka, lyžiarka a modelka. Bola prvou manželkou miliardára a bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa. Narodila sa 20. februára 1949 v Československu v meste Zlín. Podarilo sa jej odísť a dobyla svet. V Kanade pracovala ako inštruktorka lyžovania a ako modelka.

Jej prvý manžel bol rakúsky lyžiar Alfred Winkelmeier, vydržali spolu dva roky. Neskôr sa vydala druhýkrát, za amerického podnikateľa Donalda Trumpa. Rozviedli sa v roku 1992. Mala tri deti, Donalda Johna juniora, Ivanku a Erica. Bola osemnásobnou babičkou. Dcéra Ivanka Trumpová je modelka a podnikateľka, je vydatá za amerického podnikateľa Jareda Kushnera. Majú spolu dcéru Arabellu a synov Josepha a Theodora. Syn Donald John jr. je ženatý s modelkou Vanessou, má päť detí, dcéry Kai Madison a Chloe Sophia a synov Donalda Johna III., Tristana Milosa a Spencera Fredericka.

Za tretieho manžela Riccarda Mazzucchelliho bola Ivana vydatá v rokoch 1995 až 1997. Štvrtým manželom sa stal Talian Rossano Rubicondi. Svadba sa uskutočnila v Palm Beach na Floride v letovisku Mar-a-Lago, to patrí bývalému manželovi Donaldovi Trumpovi. Aj s ním sa rozviedla.

Ivana Trump zomrela vo svojom newyorskom dome. Ivana sa chystala na dovolenku do St. Tropez. No našli ju doma v bezvedomí a lekárom sa ju už nepodarilo oživiť. Je pravdepodobné, že spadla. Pád mal byť smrteľný, mohla mať však nejaký zdravotný problém. Hovorí sa  o infarkte.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom