Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Príbeh smrti tohto muža môže byť dôkazom o existencii fenoménu zombie!

Desktop 1455811431.png.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.vampirerave.com
reklama:
reklama:

Napriek tomu, že mnoho ľudí je dnes fenoménom zombie fascinovaných, len málo z nich skutočne verí tomu, že živé mŕtvoly sú skutočné. Avšak príbeh Clairviusa Narcissa z Haiti môže existenciu zombie dokazovať…

Spomínaný muž žil v dedine L´Estere na ostrove Haiti. Napriek tomu, že bol Clairvius zdravým mužom, jedného dňa v roku 1962 z ničoho nič ochorel. Jeho stav bol natoľko vážny, že skončil v nemocnici.

Lekári si však so záhadnou chorobou, ktorá ho postihla, nevedeli dať rady. Predpísali mu antibiotiká a poslali ho domov. Avšak o 24 hodín neskôr Narcisse zomrel. Teda, aspoň si to všetci mysleli…

Ukázalo sa totiž, že muž nebol mŕtvy, ako si jeho príbuzní mysleli. Pravda sa však dostala na povrch až o 18 rokov neskôr, kedy sa Narcisse objavil medzi živými. Tvrdil, že hoci si všetci okolo neho mysleli, že bol mŕtvy, všetko vnímal. Nebol však schopný ovládať svoje telo, zmysly mal však čulé. Tvrdil, že po tom, čo bol pochovaný, ho niekoľko mužov vyhrabalo z hrobu a dali mu rastlinnú drogu, vďaka ktorej mohli ovládať jeho vôľu.

Vďaka tejto látke sa stal vlastne živým zombíkom a dva roky pracoval na tajnej cukrovej plantáži spolu s ďalšími obeťami. Po dvoch rokoch však majiteľ plantáže náhle zomrel a jeho neočakávaná smrť spôsobila problémy s dodávkou drog. Muž preto opäť získal sám nad sebou kontrolu a z plantáže ušiel.

Nasledujúcich 18 rokov Narcisse tajil svoju identitu, ktorú odhalil až po smrti svojho brata. Ten mal byť podľa neho zodpovedný za jeho otravu a následné poslanie do otroctva.

Desktop 1455811427.png.jpg
www.vampirerave.comFoto: www.vampirerave.com

Keď jeho brat zomrel, Narcisse sa vrátil domov a povedal svojim príbuzným, čo sa stalo. Samozrejme, tí najskôr neveril, že muž, ktorý k nim prišiel, je v skutočnosti niekoľko rokov „mŕtvy“ Narcisse. Keď však odpovedal na zopár otázok, nebolo pochýb, že je skutočne tým, za koho sa vydáva.

V 80. rokoch sa jeho prípadom zaoberalo niekoľko amerických bádateľov, ktorí potvrdili, že by to celé mohlo byť pravda. Na druhej strane sa objavili názory, že si to chlapík celé vymyslel a z jeho stavu obvinili neschopných lekárov.

Je tento príbeh pravdivý alebo nie? To sa asi nikdy nedozvieme. O to strašidelnejšie však na nás pôsobí…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 22. februára 2016Zdroj www.viralnova.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: