Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Procházka si nedával servítok pred ústa! Toto povedal moderátorovi!

Horizon33_2015-2-19_18-31-7
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Na plese strany neúspešného prezidentského kandidáta Radoslava Procházku bolo poriadne dusno! Politik počas svojho príhovoru poriadne strápnil moderátora večera.

Politik Radoslav Procházka sa pred stovkami hostí poriadne pustil do slovenského moderátora Petra Šarkana Nováka. Všetko sa to odohralo na plese jeho novozaložeej strany Sieť.

Procházka sa zrejme snažil byť vtipný, no veľmi sa mu to nedarilo. Jeho poznámky však vyzneli skôr urážlivo a sarkasticky. „Dobrý večer, priatelia. Vitajte na prvom plese Siete. Dnes sme sa tu zišli pestrá zostava aj vekovo, aj zemepisne, aj inak,“ začal svoj príhovor Procházka a pokračoval ostrejšími slovami. „Jedna je tá, že sme tu ľudia, ktorí majú radi našu stranu a rôzne jej pomáhajú. Nie vždy sa to každému podarí, ale to teraz nejdeme rozmazávať. A druhá, že sme tu väčšina, ktorá nemá skutočných priateľov a v sobotu večer na Valentína sú odkázaní na to, aby založili politickú stranu, cez pol republiky sa trepali niekde do hotela, kde dostanú vermút a rezeň so zemiakmi a ako moderátora zabudnutú starnúcu hviezdu akože šoubiznisu.“

Šarkan, ktorý stál hneď vedľa Procházku, to však nenechal len tak. Pozri, ako na jeho príhovor zareagoval! :-D

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 19. februára 2015Zdroj youtube.com , © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: