Provokatívny klip Nicki Minaj mal najúspešnejší štart v histórii!

Zdieľať
Nicki Minaj
FILE - This Nov. 2, 2013, file photo, shows hip-hop artist Nicki Minaj at the Power 105.1's Powerhouse Concert at the Barclays Center in New York. Minaj will head to the city of brotherly love for the Roots’ annual 4th of July Jam. The rapper-singer will perform on the Benjamin Franklin Parkway in Philadelphia on Independence Day for the free event. (Photo by Brad Barket/Invision/AP, File)

Video ku skladbe Anaconda prelomilo na kanáli Vevo rekord v počte videní za prvý deň od zverejnenia.

Videoklip k piesni Anaconda americkej rapperky Nicki Minaj mal na YouTube kanále Vevo najúspešnejší štart v histórii. Za 24 hodín od zverejnenia totiž prekonal hranicu 19,6 milióna zhliadnutí, čím zlomil nový rekord. Doterajšie prvenstvo držal videoklip ku skladbe Wrecking Ball od Miley Cyrus, ktorý mal po dni od zverejnenia na konte 19,3 milióna videní.

Úspešný videoklip Minaj zverejnila na kanáli Vevo 19. augusta. Skladba sa bude nachádzať na jej pripravovanej tretej štúdiovke The Pink Print, z ktorej už 31-ročná rodáčka z Trinidadu a Tobaga zverejnila aj singel Pills N Potions. Termín vydania albumu nie je zatiaľ známy, na trh by sa však mal dostať ešte tento rok.

Nicki Minaj, vlastným menom Onika Tanya Maraj, odštartovala hudobnú kariéru v roku 2007 mixtapeom Playtime Is Over. Neskôr podpísala zmluvu s vydavateľstvom Young Money Entertainment, ktoré založil rapper Lil Wayne. Debutový album Pink Friday vydala v novembri 2010 a v USA aj vo Veľkej Británii získal platinu. Pochádzajú z neho single ako Moment 4 Life (feat. Drake), Super Bass alebo Fly (feat. Rihanna). Druhú štúdiovku s názvom Pink Friday: Roman Reloaded, ktorá obsahuje napríklad hit Starships, vydala v roku 2012. Svoj hlas prepožičala Steffie v animovanej snímke Doba ľadová: Zem v pohybe (2012) a tento rok sa predstavila v romantickej komédii Jedna za všetky.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom