Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Putin sedel s dekou na kolenách počas osláv Dňa víťazstva. Dôvod môže byť iba jeden

Putin
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Putin youtube.com
reklama:
reklama:

Vladimír Putin zápasí s mnohými chorobami, ktoré mu zjavne bránia v každodennom živote. V poslednej dobe sa veľmi propaguje fakt, že musí podstúpiť operáciu, počas ktorej mu mal byť odstránený nádor. Navyše trpí Parkinsonom. Sú to všetky tieto choroby iba predstierané? Alebo ich je možno viac?

Pri oslavách Dňa víťazstva si všetci všimli jeden detail. Ruský prezident mal nohy zakryté dekou a každý pohyb robil opatrne. Pred časom bolo na sieti zverejnené video, kde sme mohli vidieť ruského politika, ako sa drží stola. Tentoraz existujú materiály, ktoré ukazujú, že Putin sedí s nohami zakrytým dekou a vedome sa tvári, že nerobí žiadne náhle pohyby.

Putin prehovoril na Červenom námestí v Moskve, ale spomína sa aj na jeho správanie. K davu mávol iba ľavou rukou. Keď dohovoril, okamžite sa vrátil na svoje miesto. Aj keď bola teplota 9 stupňov Celzia, mal nohy prikryté dekou a vyzeral „tučný, opuchnutý a chorý“.

„Sám nie som lekár, ale myslím si, že Putin trpí mnohými fyzickými neduhmi, možno kvôli športovým zraneniam v mladosti,“ povedal bývalý agent KBG Boris Karpičkov, citovaný Daily Mail. Najčastejšie progreduje Parkinsonova choroba. Okrem toho bojuje s rakovinou a berie steroidy. To je celkom reálne vysvetlenie zmien vo vzhľade a správaní politika.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 14. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: