Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Putinova dcéra v problémoch? Činy jej otca zničili jej veľký sen

Maria
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Maria youtube.com
reklama:
reklama:

Sen Putinovej dcéry sa na nejaký čas úplne rozplynul. Útok Ruska na Ukrajinu trvá už niekoľko týždňov. Každý deň umierajú nevinní ľudia, ktorí vojnu nechceli. Putinove činy šokovali celý svet a viedli k skutočnej tragédii, ktorú možno nepochybne nazvať peklom na zemi. Čo sa v súčasnosti deje s rodinou prezidenta Ruska? Ako sa ukázalo, jeho dcéra pravdepodobne nie je spokojná s tým, čo jej otec robí.

Žene sa totiž zmarili plány. Činy jej otca zničili jej veľký sen, Maria Woroncowa-Faasen dnes čelí mnohým problémom, ktoré sú spôsobené okrem iného tým, čo robí jej otec. Žena sa pred časom rozišla so svojim milovaným a teraz stroskotali aj jej plány na kariéru. O Putinovej rodine vieme málo.

Život príbuzných ruského politika zostáva záhadou. Isté ale je, že z manželstva s Ľudmilou Alexandrovnou má dve dcéry. Staršia žena vyštudovala medicínu na Petrohradskej štátnej univerzite. Ako uvádza Daily Mail, 36 ročná lekárka prežíva ťažké obdobie. Maria Woroncowa-Fassen sa rozviedla s manželom, s ktorým má syna.

Malo sa tak stať tesne pred ruským útokom na Ukrajinu. Kedysi žili v Holandsku v meste Voorschoten, ale kvôli činom Ruska v roku 2014 museli krajinu opustiť. Dvojica potom skončila v Moskve. Žena sa špecializuje na liečbu zriedkavých genetických ochorení u detí. Onedlho sa malo v Petrohrade otvoriť lekárske centrum za 630 miliónov dolárov. Tak sa však nestane, pretože na Rusko boli v dôsledku rokovaní jej otca uvalené sankcie.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 30. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: