Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ranná rutina na obed. Takto to vyzerá u exfarmárky Janky

1 19.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Mnoho youtuberov sa rozhodne zverejniť video o tom, ako vyzerá ich bežné ráno. Divákom prezrádzajú čo jedia,  čím sa umývajú, propagujú rôzne značky a odovzdávajú cenné rady. Jana Hrmová to však poňala úplne inak.  Úprimne.

Youtuberka a exfarmárka prezradila, že deň začína kvalitnou literatúrou. Konkrétne Malomestskými poviedkami od Janka Jesenského. Keď ju táto scénka prestala baviť, vyšla s farbou von.

www.youtube.com

Jej ranná rutina sa začína v obedňajších hodinách. Miesto čítania knihy, si na mobile hodinu prezerá novinky na sociálnych sieťach. Pracovať začne približne o jednej. Jej poloha sa ale veľmi nezmení. Len začne na mobile odpisovať na pracovné maily. Keďže to zvláda všetko z postele, reálne vstane až  o pol druhej.

www.youtube.com

Prezradila aj to, že si ráno umýva zuby, sprchuje sa a  nosí svoj obľúbený župan. To by sme teda nečakali. Potom ako spropagovala svoju obľúbenú kozmetiku, prišiel rad aj na obed. Pripravila si obľúbené jedlo – halušky. V zástere ju ale neuvidíte. Priznala, že je zväčša odkázaná na polotovary alebo na jedlo od svojej starkej.

www.youtube.com

Youtuberka Hrmová sa nesnažila pred svojimi divákmi zahrať na niečo, čím nie je. Tak, ako sme u nej zvyknutí.

www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Jana BartošováDátum 16. februára 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: