Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Reakcia tejto ženy na plačúce dieťa v lietadle sa stala virálnou. A ako by ste zareagovali vy?

Tt.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Stráviť let pri plačúcom dieťati nie je práve najpríjemnejšia predstava. A je to dosť nepríjemné aj pre samotného rodiča, ktorý svojho potomka nevie ani za svet utíšiť.

Kesha Bernard letela zo Seattlu do Denveru, keď si všimla matku s dvoma deťmi sediacu za ňou v lietadle. Mama sa snažila, aby boli jej dve deti spokojné, no na mladšiu 3-ročnú dcérku nič nezaberalo.

Dievčatko plakalo a aby toho nebolo málo, vzlietnutie sa odložilo, a tak musela mama znášať pohľady naštvaných spolucestujúcich, ktorým sa plač dievčatka rozhodne nepáčil, ešte o čosi dlhšie.

Kesha už nedokázala dlhšie len tak nečinne sedieť a pozerať sa na nevrlých pasažierov a rozhodla sa ponúknuť zúfalej mame to, čo potrebovala – súcit.

So svojim zážitkom z lietadla sa podelila aj na Facebooku, kde sa jej status stal virálnym. Kesha, ktorá ukázala, že stačí len trochu pochopenia a problém je možné vyriešiť, je mamou dvoch detí a možno aj práve vďaka tomu sa dokázala vcítiť do situácie zúfalej matky.

„Tak som tu, idem na dovolenku bez detí (ktoré milujem na život a na smrť, ale niekedy si od nich musím oddýchnuť) a letím s dieťatkom v lone. Prečo? Pretože som citlivá ľudská bytosť. Počúvajte…vychovať deti je náročné. A ako mama 3 a 4-ročných detí to viem. A tiež viem, že deti môžu byť ako vred na zadku…ale najskôr mi dovoľte, aby som vám povedala, čo sa stalo.“

Mom helps crying kids plane kesha bernard 17.jpg
Foto: www.imgur.com

„Nastúpila som do lietadla do Seattlu ráno 5:45. Sadla som si na sedadlo v strede, čo je to najhoršie možné miesto, ale je to v pohode, je to len sedadlo. Ohlásili však nejaké problémy a lietadlo museli skontrolovať. Takže všetci sedíme v lietadle a zrazu sa ozve detský plač. Keďže som na plač zvyknutá, nejako som si to nevšímala. Všetci okolo však začali hundrať a frfľať. A zrazu sa ozval plač dvoch detí. Ale neriešila som to, takéto veci dokážem ingnorovať. No vtedy som si uvedomila, že niečo nemôžem ignorovať.“

Mom helps crying kids plane kesha bernard 18.jpg
Foto: www.imgur.com

„Počula som jednu ženu, ako sa sťažuje na matku a vyhlasuje, že to dieťa by malo prestať kopať do jej sedadla. Potom som začula mamu, ako povedala: „Má len tri roky, neverím, že ste to urobili.“ Ukázalo sa, že sa žena otočila a stiahla dievčatku nohu. Zatiaľ, čo sa toto dialo, letuška tam len stála a nečinne počúvala.“

Mom helps crying kids plane kesha bernard 2 59802e83a1e7b__700.jpg
Foto: www.imgur.com

Kesha sa rozhodla niečo urobiť a prišla k matke, na ktorú sa všetci škaredo pozerali. Ostatní pasažieri sa tvárili znechutene, jedna pani si dokonca zapchávala uši a tvárila sa, ako by mala každú chvíľku zvracať. Kesha sa teda spýtala mamy, či jej môže pomôcť a zobrať si jej dcérku na ruky. Mama súhlasila, Kesha dievčatko zaujala a plač ako zázrakom prestal. A stačilo tak málo…

Mom helps crying kids plane kesha bernard 59802f562f10c__700.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 7. augusta 2017Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
K téme
reklama:
reklama:
reklama: