Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rihanna v novej reklame pre značku PUMA doslova žiari. Pozri sa, ako jej to pristane!

Horizon33_2015 10 7_9 48 47.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Svetová ikona Rihanna sa stala globálnou ambasádorkou značky PUMA pre dámsku športovú kolekciu. Taktiež zaujme pozíciu kreatívnej riaditeľky týchto kolekcií pre ženy. Stelesňuje všetko to, čo túto značku vystihuje – má nezastaviteľného ducha a tvorivú energiu, ktorá sa prejavuje aj mimo javiska. 

So značkou PUMA uzavrela Rihanna niekoľkoročné partnerstvo, ktoré vstúpilo do platnosti v januári 2015. Od Rihanny sa očakáva osobitý prístup k jednotlivým kolekciám a inovatívny prístup.

Horizon33_2015 10 7_9 54 52.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Rihanna ako módna ikona, ktorá udáva trendy dodá značke PUMA ešte väčšiu popularitu, akú má dnes. Táto športová značka oblečenia sa môže pýšiť osobitým prístupom k športu, fitness a životnému štýlu. Tým, že bude môcť Rihanna pridať ruku k dielu a bude sa priamo podieľať na tvorbe kolekcie chce podporovať a zároveň inšpirovať ženy k tomu, aby milovali svoje telo. Tým je predsa Rihanna známa a obdivovaná. Taktiež sa pokúsi rozšíriť portfólio značky o nové produkty a štýly.

Horizon33_2015 10 7_9 48 0.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Reklama, v ktorej ti Rihanna vyrazí dych! 

Horizon33_2015 10 7_9 48 32.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Dokonalé krivky, ktoré prinútia všetky ženy sa o seba viac starať!

Horizon33_2015 10 7_10 21 14.png
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

„Je skvelé nájsť značku, ktorá oslavuje silu a individualitu. Nenapadá ma žiadny lepší partner, s ktorých by som chcela spolupracovať ako kreatívna riaditeľka. Už sa nemôžem dočkať, čo spoločne s PUMOU vytvoríme,“ komentovala Rihanna nové partnerstvo.

https://www.youtube.com/watch?v=rA5kkchLo30

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 7. októbra 2015Zdroj us.puma.com © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: