Rituálne ľudské obete, ktoré boli vykonané v 21. storočí

Zdieľať

Ľudské a zvieracie obete boli kedysi súčasťou každodenného života. Ľudia si pomocou nich chceli zaobstarať zdravie či úrodnú pôdu. V dnešných časoch sa tiež stretávame s takýmito prípadmi ľudských obetí , aj keď je to hrozný čin, ktorý je protizákonný. No ani to nezastavilo tieto osoby, aby zabíjali pre svoj vlastný prospech.

Indická rodina kruto zabila dieťa, aby sa zbavila nočných môr

V roku 2006 mama a jej dvaja 23 a 27-roční synovia uniesli trojročného syna ich susedov. Zaživa mu počas hrôzostrašnej ceremónie odsekli uši, nos a ruky a krvácajúceho ho položili pred obrázok bohyne Kali.

Tento rituál odporučil rodine tantrik ako poslednú možnosť, ktorou sa mohli zbaviť svojich desivých nočných môr.

Tínedžeri obetovali pannu Satanovi

Tento čin vykonali traja mladiství vo veku 14 až 16 rokov, ktorých inšpirovali morbídne texty piesní heavy-metalovej skupiny Slayer. Rodičia obete skupiny zažalovali.

15-ročná Elyse Pahler bola v roku 1995 unesená, zmrzačená, zavraždená a znásilnená po jej smrti trojicou tínedžerov. Polícia po ôsmych mesiacoch nakoniec našla jej telo v eukalyptom háji vzdialeného menej ako kilometer od jej domova.

http://swordandscale.com/the-murder-of-elyse-pahler/

Pár nevedel splodiť dieťa, tak obetovali malé dievča

Manželia žijúci v Indii, Madan a Murti Simaru, veľmi túžili po dieťati. Nedarilo sa im, a tak sa v roku 2003 obrátili na tantrického duchovného poradcu. Poradil im, ako dosiahnu narodenie zdravého syna.

Pri zavlažovacom kanále takto zabili a dokaličili 6-ročné dievčatko, ktoré uniesli z okolia ich domova. Murti ukončila rituál plodnosti tým, že sa umyla v krvi mŕtveho dieťaťa.

Mužovi odťali hlavu, aby mali červené murivo

Pracovníci v jednej Bangladéšskej tehelni nedokázali vypáliť dostatočne červené tehly, tak požiadali o pomoc veštca. Ten im povedal, že ľudská obeť im prinesie vysoko cenené červené tehly.

V roku 2010 preto zamestnanci tehelne zabili a odťali hlavu svojmu 26-ročnému kolegovi. Hlavu v rámci obety hodili do pece, v ktorej pálili tehly.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-1259736/Man-beheaded-redden-bricks.html

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Podobné články