Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Robert Downey Jr. má dcérku! Prečítaj si, ako ju pomenoval!

robert
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Americký herec Robert Downey Jr. a jeho manželka Susan pomenovali nedávno narodenú dcéru Avri Roel podľa jej starých rodičov. Za prvým menom dievčatka, ktoré prišlo na svet 4. novembra, sa vraj neskrýva žiadna rodinná história.

Jej stredné meno Roel však rodičia bábätka zostavili z prvých dvoch písmen mien Roberta Downeyho Sr. (otec Roberta Downeyho Jr.) a jeho tretej manželky Rosemary. Pripomínajú zároveň aj ďalšiu starú mamu Rosie. Zvyšné dve písmená vzali z mien hercovej matky Elsie a producentkinho otca Eliota Levina.

Susan Downey, Robert Downey Jr.

Štyridsaťdeväťročný rodák z New Yorku o narodení dcérky informoval prostredníctvom sociálnej siete Facebook. „Po deviatich mesiacoch intenzívnych príprav vám tím Downey s potešením predstavuje projekt jeseň/zima 2014. Avri Roel sa k nám pridala 4. novembra o 3:22. Má 7 libier (v prepočte približne 3180 gramov) a 20 palcov (približne 50 centimetrov). Je podobná Susan, takže jej gény zjavne prekonali moju hroznú DNA,“ napísal hrdý otec a dodal, že už čoskoro plánuje zverejniť fotografie malej Avri Roel.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor radkaDátum 6. novembra 2014Zdroj SITA, © SITA 2014,© NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., SITA/AP
reklama:
reklama:
reklama: