Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Róbert Fico sa vrátil do detských čias. Takto to vyzeralo! :D

VLÁDA: Európsky týžždeň mobility
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
SITA, © SITA 2015
reklama:
reklama:

Viacerí ministri prišli na dnešné rokovanie peši, niektorí využili korčule či špeciálny YikeBike.

Ministri aj premiér Róbert Fico  dnes prišli na rokovanie vlády alternatívnymi dopravnými prostriedkami, zapojili sa tak do Európskeho týždňa mobility. Najčastejšie ministri chodili peši, ale objavili sa aj elektromobily či kolobežka.

Novinárov zaujal hlavne minister školstva Juraj Draxler, ktorý prišiel na YikeBiku. Priznal sa, že trénoval, aby jazdu zvládol. „Keď ma to bude veľmi baviť, tak sa na tom ešte večer preveziem,“ povedal novinárom. Jazdu na kolieskových korčuliach trénoval aj šéf hospodárstva Vazil Hudák. Nemal však chrániče. Priznal, že od ministerstva sa k Úradu vlády zviezol elektromobilom a kúsok prešiel na korčuliach.

12039213_425357614320070_5429483562412098303_n
SITA, © SITA 2015

„Viete, ja som taký konzervatívny v týchto veciach. Myslím, že na šaškárne tu máme iných,“ povedal šéf rezortu zahraničia Miroslav Lajčák a dodal, že tým nemyslel členov vlády. Takisto uviedol, že sa snaží športovať a pravidelne beháva.

VLÁDA: Európsky týždeò mobility
SITA, © SITA 2015

Predseda vlády Robert Fico prišiel na rokovanie vlády z ministerstva financií kolobežkou, ktorú dostal k 50. narodeninám. Podobne ako Hudák, ani Fico nemal prilbu či iné chrániče. Uviedol, že ho prekvapilo, aká je kolobežka rýchla. Dnes ju využil po prvýkrát. Ako dodal, dnes má už za sebou ranný beh.

VLÁDA: Európsky týždeò mobility
SITA, © SITA 2015
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 17. septembra 2015Zdroj SITA, © SITA 2015
reklama:
reklama:
reklama: