Robin Thicke a Paula Patton sa rozvádzajú! Prečítaj si, čo uviedli do žiadosti!

Zdieľať
Robin Thicke, Paula Patton
FILE - In this Wednesday, Oct. 23, 2013 file photo, Robin Thicke and Paula Patton attend the sixth annual GQ Gentlemen's Ball in New York. Patton has filed for divorce from Thicke and is asking for joint custody of their son. Patton filed in Los Angeles on Friday, Oct. 3, 2014, citing "irreconcilable differences." (Photo by Charles Sykes/Invision/AP, file)

Paula Patton a Robin Thicke sa oficiálne rozvádzajú. Americká herečka podala žiadosť o rozvod, do ktorej ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely. Štvorročného syna by chcela mať dvojica v striedavej starostlivosti.

Tento pár rozvod oznámil už začiatkom tohto roka, ale žiadosť bola podaná až teraz. Paula a Robin sa poznajú už od mladosti. Randiť začali v roku 1991 a manželmi sa stali v roku 2005. „Vždy sa budeme navzájom milovať a budeme najlepšími priateľmi. Spoločne sme sa však dohodli, že sa teraz rozídeme,“  prezradila herečka magazínu People po ohlásení rozvodu.

Robin Thicke, Paula Patton
Robin Thicke, left, and Paula Patton arrive at the 56th annual GRAMMY Awards at Staples Center on Sunday, Jan. 26, 2014, in Los Angeles. (Photo by Jordan Strauss/Invision/AP)

Robin sa pritom snažil o nápravu vzťahu svojou poslednou štúdiovou nahrávkou. Pomenoval ju po svojej manželke, no s týmto počinom  nezaznamenal veľký úspech ani u fanúšikov, ani u svojej manželky. Dlhoročný vzťah tohto páru sa teda definitívne končí.

Paula Patton je divákom známa predovšetkým z filmov Mission Impossible, Déja Vu alebo 2Guns.

Robin Thicke má na svojom konte sedem albumov, pričom s predposlednou štúdiovkou, Blurred Lines, dobyl americký aj britský rebríček.

Prekvapilo ťa, že sa táto dvojica rozvádza?

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom