Rodičia ponúkajú budúcej pestúnke 1,5 milióna korún ročne. V inzeráte je však jeden malý háčik. Išli by ste do toho?

Zdieľať
dom

Pred časom sa na jednom z webov objavil neobvyklý inzerát. Rodičia chceli najať pestúnku, ktorá by strážila ich deti. Myslíte si, že je to ponuka práce, ktorých je na trhu mnoho? Suma, ktorú môžu rodičia opatrovateľke ponúknuť, okamžite upúta pozornosť. Ročne to činí približne jeden a pol milióna korún. Všetko preto, že v dome, kde rodina žije, straší.

Zamestnávatelia pred potenciálnymi kandidátmi neskrývajú túto skutočnosť. „V tomto dome bývame už takmer 10 rokov. Už pri kúpe nehnuteľnosti sme dostali informáciu, že v nej straší. To však naše rozhodnutie neovplyvnilo. Kúpili sme ju. Je zrejmé, že na neuveriteľnú sumu sa našlo mnoho ochotných ľudí, ktorí tiež úplne neverili časti o nadprirodzených javoch. Ukázalo sa však, že títo ľudia odišli tak rýchlo, ako sa objavili.

Len za posledný rok to bolo až päť žien na stráženie. Richard Conway, v rozhovore pre Daily Mirror uviedol, že ide o najzaujímavejšiu pracovnú ponuku, ktorú doteraz mali: „Keď sme videli toto oznámenie, boli sme šokovaní. Niektorí zamestnanci boli skeptickí. Keď sme však hovorili s majiteľmi domu a predchádzajúcimi opatrovateľkami, uvedomili sme si, že si naozaj nerobili srandu. Rodina uisťuje, že sa doma nikdy nikomu nič nestalo, ale čeliť všetkým týmto paranormálnym javom vyžaduje od opatrovateľky veľkú odvahu.”

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom