Rodičia si všimli, že ich dieťa sa chová divne. Nainštalovali mu do izby kameru

Zdieľať
dieťa
dieťa youtube.com

Nie každý na paranormálne javy verí a nie je sa čomu diviť, napokon nie každý má možnosť niečo také zažiť. Laura Haigh a jej partner Dean Evans spolu vychovávajú 4 deti. Tento príbeh sa však týka predovšetkým ich najmladšieho, 18 mesačného syna. Laura cítila, že sa v ich dome deje niečo divné a že to súvisí s najmladším dieťaťom. Rodičia sa teda rozhodli nainštalovať do chlapcovej izby kameru.

Mala pravdu

Raz v noci sledovali obraz odoslaný z webovej kamery a vydesili sa. Videli, že vedľa ich syna spalo ďalšie dieťa. Okamžite bežali do jeho izby a dúfali, že tento zvláštny tvar nie je nič iné ako obyčajný plyšák, ktorého si malý Sebastián občas brával so sebou do postieľky. Nič a nikto tam však nebol. Zmätení sa vrátili do svojej spálne a s prekvapením zistili, že na monitore je stále nejaká malá postava spiaca s ich synom. Mamička povedala, že netuší, ako si situáciu vysvetliť, ale je presvedčená, že jej synovi nič nie je.

Konieckoncov, Sebastian spal tvrdo, rovnako ako každú noc. V jednej chvíli sa jej dokonca zdalo, že jej syn túto postavu objíma. Chlapcov otec bol jedným z tých ľudí, ktorí takým veciam nikdy neverili. Teraz však, ako sám priznáva, má vážne pochybnosti. Najmä preto, že niekoľkokrát skontroloval webovú kameru v domnení, že ju mohol nainštalovať alebo nakonfigurovať nesprávne. Len sa snažil urobiť všetko pre to, aby našiel logické vysvetlenie toho, čo sa stalo.

Keď Laura o veci dlho premýšľala, uvedomila si, že svojho syna pristihla, ako máva „prázdnym priestorom“ už neraz. Žena tiež zdôrazňuje, že nejde o prvý paranormálny jav, ktorý v tomto dome zažila. Už predtým počula zvláštne zvuky, ako keď deti behali po schodoch, aj keď nikto nebol doma.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom