Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rodičia si všimli, že ich dieťa sa chová divne. Nainštalovali mu do izby kameru

dieťa
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
dieťa youtube.com
reklama:
reklama:

Nie každý na paranormálne javy verí a nie je sa čomu diviť, napokon nie každý má možnosť niečo také zažiť. Laura Haigh a jej partner Dean Evans spolu vychovávajú 4 deti. Tento príbeh sa však týka predovšetkým ich najmladšieho, 18 mesačného syna. Laura cítila, že sa v ich dome deje niečo divné a že to súvisí s najmladším dieťaťom. Rodičia sa teda rozhodli nainštalovať do chlapcovej izby kameru.

Mala pravdu

Raz v noci sledovali obraz odoslaný z webovej kamery a vydesili sa. Videli, že vedľa ich syna spalo ďalšie dieťa. Okamžite bežali do jeho izby a dúfali, že tento zvláštny tvar nie je nič iné ako obyčajný plyšák, ktorého si malý Sebastián občas brával so sebou do postieľky. Nič a nikto tam však nebol. Zmätení sa vrátili do svojej spálne a s prekvapením zistili, že na monitore je stále nejaká malá postava spiaca s ich synom. Mamička povedala, že netuší, ako si situáciu vysvetliť, ale je presvedčená, že jej synovi nič nie je.

Konieckoncov, Sebastian spal tvrdo, rovnako ako každú noc. V jednej chvíli sa jej dokonca zdalo, že jej syn túto postavu objíma. Chlapcov otec bol jedným z tých ľudí, ktorí takým veciam nikdy neverili. Teraz však, ako sám priznáva, má vážne pochybnosti. Najmä preto, že niekoľkokrát skontroloval webovú kameru v domnení, že ju mohol nainštalovať alebo nakonfigurovať nesprávne. Len sa snažil urobiť všetko pre to, aby našiel logické vysvetlenie toho, čo sa stalo.

Keď Laura o veci dlho premýšľala, uvedomila si, že svojho syna pristihla, ako máva „prázdnym priestorom“ už neraz. Žena tiež zdôrazňuje, že nejde o prvý paranormálny jav, ktorý v tomto dome zažila. Už predtým počula zvláštne zvuky, ako keď deti behali po schodoch, aj keď nikto nebol doma.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 24. marca 2022
reklama:
reklama:
reklama: