Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rodina dala do domova dôchodcov skrytú kameru. Neverili svojim očiam, keď sledovali, čo opatrovatelia robia

dôchodca
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
dôchodca youtube.com
reklama:
reklama:

Hlavnou úlohou opatrovateľov pracujúcich v domovoch pre seniorov je zaistiť bezpečnosť seniorov. Ale ako sa ukazuje, niekedy v takých inštitúciách pracujú nevhodní ľudia. Ktoré za nič berú dôstojnosť iných ľudí. Chorí starší ľudia sa často nedokážu brániť, a tak sú veľmi ľahkým cieľom pre ľudí, ktorí chcú niekomu ublížiť. Často tiež nedokážu rozprávať o tom, čo sa deje za zatvorenými dverami domova pre seniorov.

Keď Hussein Younes (89) utrpel mŕtvicu, jeho telo výrazne zoslablo. Muž sa o seba nedokázal postarať, a preto potreboval nepretržitú starostlivosť. Jeho rodina sa rozhodla umiestniť ho do domova dôchodcov, kde dúfali, že sa mu dostane tej najlepšej možnej starostlivosti. Husseinov syn, 51-ročný Salim, si všimol modrín a rán na tele svojho otca. Zamestnanci opatrovateľského domu povedali, že rany museli vzniknúť, keď Hussein spadol. Rodina však týmto vysvetleniam neverila.

Salim umiestnil skrytú kameru k Husseinovej posteli. Keď sledoval video, nemohol uveriť tomu, čo videl. Okamžite podal žalobu na domov dôchodcov. Rodina si nemyslela, že starostlivosť o seniorov môže byť taká zlá. Ošetrovatelia na starého muža nielen kričali, ale aj ho veľmi silno hádzali na posteľ a na invalidný vozík. Ošetrovatelia tiež staršieho muža urážali a vysmievali sa jeho pôvodu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 3. februára 2022
reklama:
reklama:
reklama: