Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rola vo filme? Každý by ju chcel!

PR_480x360_najky
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Všetci o nej snívali a traja študenti ju teraz môžu získať. Ide o 3x filmovú rolu v novom animáku Lokal Filmis, ktorá čaká na obsadenie. Si pripravený?

Menežeris, ktorý učí v Tatraacademys mladých o peniazoch vybavil, že  traja z nich sa onedlho môžu pochváliť rolou v prvom slovenskom celovečernom animáku od LokalTV. A navyše, stanú sa z nich animované postavičky!

Do súťaže sa môžu zapojiť všetci, ktorí:

– si od 16. marca do 15. mája otvoria Študentský účet v Tatra banke,

– vyplnia formulár na www.tatraacademy.sk v záložke Kasting,

– majú aktívny Facebook profil.

Po prihlásení do Kastingu stačí už len ponaháňať svojich kamošov, aby sa prihlásili tiež a zahlasovali. Rolu v animáku Lokal Filmis totiž 18. mája získa súťažiaci s najvyšším počtom hlasov a zároveň ďalší dvaja súťažiaci, ktorých vyžrebuje Tatra banka.

Ako bonus môžu súťažiaci zažiť v Tatraacademys nezvyčajné školské vyučovanie, kde je pre nich pripravených 10 úloh. Za každú splnenú úlohu vyhrajú 3 €, spolu teda až 30 €, ktoré im po úspešnom absolvovaní pošle Tatra banka na novootvorený Šudentský účet.

Chceš si aj ty zahrať novom filme od LokalTV? Vyskúšaj to. Nemáš čo stratiť. Môžeš však získať 30 € a nové vedomosti.

Viac o Kastingu

Viac o pravidlách súťaže

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 28. apríla 2015
reklama:
reklama:
reklama: