Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rozhodla sa, že dá výpoveď, aby mohla dojčiť svojho snúbenca. Tento bizarný príbeh vás dostane

partneri
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
partneri youtube.com
reklama:
reklama:

Ľudia sú rôzni a rôzne sú aj ich úchylky. Niekto má rád naozaj bizarné veci, iní zase pojedajú veci, ktoré by sa jesť nemali. My sa dnes ale pozrieme na úchylku, o ktorej ste ešte najskôr nikdy nepočuli. Dokážete si predstaviť, že by ste museli dojčiť svojho muža? Veríme tomu, že nie. Avšak pár, ktorý predstavíme, má na tejto úchylke doslova založený vzťah a ich úchylka im príde úplne normálna.

Jennifer Mulford je žena, ktorá má 36 rokov. Vždy si chcela nájsť priateľa, ktorého by mohla dojčiť. Má totiž dojem, že vďaka dojčeniu si s mužom môže vytvoriť skutočne obrovské a silné citové puto, ktoré len tak niečo nerozdelí.

Lenže kde takého muža nájsť? Zoznamka. Jennifer mala obrovské šťastie a našla inzerát Brada Lessona, ktorý sníval o rovnakom pocite súzvuku, ako Jennifer. A tak Jenn neváhala a okamžite na inzerát reagovala. Nasledovalo písanie, prvá schôdzka a následné preskočenie iskry. Zamilovali sa do seba a následne sa rozhodli, že svoje puto ešte viac prehĺbia a to práve dojčením, po ktorom obaja tak túžili.

Ich úchylka však nie je len úchylkou, ale aj závislosťou. Jenn začala užívať lieky na podporu laktácie. Brad si totiž žiada o jej mlieko každé dve hodiny. A aby mu vyhovela, dokonca sa vzdala zamestnania. To, že ju prsia bolia, jej je úplne jedno, pretože o toto silné puto nikdy nechce prísť. Navyše im vraj skvele spestruje ich sexuálny život. Brad navyše po mlieku priberá na svalovej hmote a má tak lepšiu postavu.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 19. decembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: