Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Rozišla sa so svojím mužom, pretože ho podviedla s duchom. Vraj s ním chce mať dieťa

rozchod
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
rozchod www.freepik.com
reklama:
reklama:

Internet je miesto plné rôznych príbehov a zvláštnych svedectiev najrôznejších ľudí. Sú takí, ktorí veria, že žijú len zo vzduchu, alebo tí, pre ktorých materiálne veci môžu byť partnermi. Sú tiež takí ako táto žena, ktorí si myslia, že majú sex s 20 duchmi. Áno, my vieme. Pravdepodobne si hovoríte, že viac bizarné to už byť nemôže.

Myslíte si, že príbehy s duchmi sú prehnané? Predstavte si, že táto bláznivá žena chce s jedným z nich otehotnieť. Ametyst Realm vystúpila  popísala jej intímne stretnutie s nadržanými duchmi, ktorí ju pravidelne prenasledujú v jej dome v anglickom Bristole. Všetko to začalo, keď bol jej snúbenec preč. „Vtedy ma duchovia začali zvádzať.“

Žena hovorí, že všetko prežíva ako so živým mužom

„Cítim ich dych. Cítim, ako sa ku mne tlačia. Ťažko sa to vysvetľuje, ale cítim plnú penetráciu. Je to veľmi intenzívny zážitok, ktorý všetkým odporúčam. Moje milostné vzťahy trvali 3 roky. Môj manžel prišiel domov a kútikom oka uvidel, ako zadnými dverami vybieha postava. Náš vzťah skončil, pretože som mu nedokázala vysvetliť, že videl jedného z duchov.“

Žena verí, že je možné, aby otehotnela s duchom. Psychoterapeutka Tina Radziszewicz povedala, že tieto druhy zážitkov sú pravdepodobne halucinácie, ku ktorým dochádza, keď myseľ a telo zaspia. To sa môže stať, keď človek prechádza rôznymi extrémnymi stavmi, úzkosťou, depresiou, traumou a stresom. Vtedy sme k tejto forme halucinácií najviac náchylní.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 11. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: