Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

S ktorou z týchto žien by ste sa kamarátili? Tento psychotest odhalí, ako vás vidia ostatní

ženy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
ženy youtube.com
reklama:
reklama:

Zamerajte sa a odpovedzte na jednu veľmi jednoduchú otázku: S ktorou z týchto žien by ste sa chceli najviac priateliť? Všimnite si, že to nie je triková otázka a je najlepšie, ak nad odpoveďou príliš dlho nerozmýšľate. Možno vám to príde divné, ale vaša odpoveď môže ukázať, ako vás vidia ostatní.

ženy
ženyyoutube.com

Žena 1

Ak ste si vybrali tehotnú ženu, znamená to, že ste človek plný empatie a láskavosti k ľuďom. Ste nevyliečiteľný optimista a infikujete každého pozitívnou energiou. Ľudia sú s vami radi, pretože ich vždy rozveselíte a prídete s brilantnými nápadmi.

Žena 2

Ak je vašou voľbou elegantne oblečená žena tmavej pleti, znamená to, že máte enormné ambície. Držíte svoje nohy na zemi a neprijímate zlyhania. Ak máte cieľ, urobíte všetko pre to, aby ste ho dosiahli. Ľudia sa teda od vás často dištancujú, pretože je pre nich ťažké prizerať tomu, ako sa vám darí a im nie.

Žena 3

Ak je vaša voľba žena so psom, znamená to, že ste typ individualistov a rojka, ktorý vždy ide svojou vlastnou cestou. Ľudia vám často nerozumejú, ale zároveň vás obdivujú, že ste statoční a robíte, čo chcete, nie to, čo nechcete.

Žena 4

Táto voľba znamená, že ste typ, ktorému chýba sebavedomie. Ste bystrí, organizovaní a zo strachu zo zlyhania volíte jednoduchšie kariérne cesty. Ľudia milujú, že ste milí a vždy veľmi nápomocní, a zároveň vedia, že vás možno trochu využiť, pretože ste príliš dobrí a málo asertívni.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 20. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: