Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kde sa stratil youtuber Matúš? Nikto netuší

Il 1.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Instagram
reklama:
reklama:

Youtuber Matúš prednedávnom informoval svojich fanúšikov o odchode  do zahraničia. Jeho spontánny nápad ale zatiaľ vyzerá veľmi zle.

Na svojom Instagrame sa ešte nedávno Matúš pýtal, či má alebo nemá ísť do Anglicka. Na brigádu ho nalákal jeho kamarát, ktorý mu sľúbil, že si dobre zarobí. Zbieranie jahôd v Anglicku ale dopadlo úplne inak, ako očakával.

Matus.jpg
Instagram

Prvým negatívnom Matúšovho výletu bolo to, že jeho kamarát nakoniec let nestihol. Youtubera to ale neodradilo a rozhodol sa, že on napriek tomu do Anglicka pôjde.

Matus2.jpg
Instagram

Fanúšikov veľmi prekvapilo, keď potom Matúš zverejnil Insta príbeh, v ktorom bol oblečený ako stavbár. Okrem toho, že nedostal prácu, za ktorou prišiel, býval v špinavej pivnici.

Nahnevaný youtuber to tak jeden deň vydržal, no potom sa rozhodol, že sa vráti domov. Agentúra mu vraj nechcela vrátiť jeho doklady a poslednú Insta stories zakončil po tom, ako mu niekto začal desivo búchať na dvere. Odvtedy nepridal žiadne ďalšie video.

Maus3.jpg
Instagram

Fanúšikovia špekulujú, žeby mohlo ísť len opäť o nejakú reklamu na cestovnú agentúru a že Matúš je v poriadku. Stále je tu však aj tá druhá možnosť. Ktovie, ako táto celá situácia dopadne.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor JankaDátum 1. júna 2017Zdroj Instagram© Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: