Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sanitka zastavila na signál. Správanie chodcov šokovalo celú sieť

video
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
video youtube.com
reklama:
reklama:

Nedávno sa v Polsku stalo niečo, čo sa stalo virálnym. Jednej žene nevadilo, že sanitka sa ponáhľala na signál. Každý účastník cestnej premávky sa zo všetkých síl snaží nechať prejsť sanitku, zatiaľ čo chodci vstupujú na prechod pre chodcov pred kapotou rýchlo idúcej sanitky. Vďaka videorekordéru bola celá akcia zaznamenaná a vyvesená. Používatelia internetu boli v šoku. Nezodpovedné jednanie. Všetko sa odohráva v blízkosti ulíc Bronowska a Kościuszki v Katoviciach v Polsku. Na videu môžeme vidieť správanie ženy, ktoré rozčuľuje drvivú väčšinu divákov.

„Signál sanitky, križovatky a prechody. Zelená pre chodcov. Všetci pustili sanitku okolo. Okrem jednej pani, ktorá bola zabraná do hovoru (stále mala na ušiach slúchadlá), si sanitky asi nevšimla“  nájdeme v popise nahrávky. Uháňajúcu sanitku si chodci ani nevšimli. Vodič zabrzdil na poslednú chvíľu. Pozrite sa na video, ktoré vystihuje celú situáciu. „Tomu neverím. Normálne tomu neverím“ kričal vodič sanitky.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 15. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: