Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Selassieho floky sa vracajú

Hqdefault 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Populárnu a originálnejšie nazvanú sériu vlogov alebo teda „flokov“ uvidíme opäť na Selassieho kanáli.

Floky 2.0 začnú výchadzať 2.7. a ako Selassie vyhlásil, majú prezentovať jeho leto 2018. Minulé dva letné mesiace totiž vďaka flokom sprostredkoval svojim divákom celý proces jeho sťahovania a stavby vlastného štúdia.

Zaznam na celu obrazovku 27. 6. 2018 163341.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

No a preto sa Selassie rozhodol, že počas tohto leta to bude o niečo akčnejšie a pokúsi sa vydávať floky čo najčastejšie. I keď každý deň to zrejme nebude. Z každého floku bude mať Slážo jednu fotografiu, ktorú nalepí do čerstvo nového skicáru a tak na záver leta nájde svoje leto v tomto fotoalbume.

Zaznam na celu obrazovku 27. 6. 2018 163421.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

K svojmu oznámeniu pridáva aj výzvu pre vás divákov. Každý, kto má možnosť pripraviť pre Sláža a spol (Betka, Evžen, Max, Dušan) zaujímavú aktivitu, môže dať youtuberom vedieť, či už v komentároch alebo prostredníctvom Instagramu. Pre divákov sa tak naskytne príležitosť stretnúť partičku youtuberov a spolu aj čo to zažiť. To neznie ako zlý plán na leto všakže?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 27. júna 2018
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: