Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sen každého muža. Tieto dva typy žien sú v posteli tými najväčšími dračicami. Patríte medzi nich

sex
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sex www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Aké ženy sú v posteli najlepšie? Na to sa snažili pomocou svojho prieskumu prísť vedci z Belgicka, ktorí nakoniec prišli s veľmi zaujímavými výsledkami. Rozhodli sa vyspovedať tisíce mužov a podarilo sa im prísť na to, čo je na ženách najviac príťažlivé a čo vie každého muža poriadne rozpáliť.

Vedcom sa za pomocou svojej štúdie podarilo prísť na to, že najviac príťažlivé ženy v posteli sú tie, ktoré majú sebavedomie. Na to však vôbec nemá vplyv ich postava, ale skôr tvár! Hoci obezita sebavedomie znižuje, viac ako štíhla postava mu môže zvýšiť pocit, že má žena krásne oči.

Je potrebné, aby ženy boli samy so sebou spokojné alebo mali sebavedomie. Práve tieto dve vlastnosti sú na nich podľa štúdie vedcov z Belgicka najpríťažlivejšie. Pokiaľ si žena o sebe myslí, že je atraktívna, je potom mužom vnímaná ako sexy žena a to nehľadiac na to, ako vlastne vyzerá.

Vôbec v skutočnosti nezáleží na výške či hrúbke, ak je žena sebavedomá, je veľká pravdepodobnosť, že sa mužovi bude páčiť a že ho bude priťahovať. Sebavedomá žena, ktorá vie potešenie prijímať, ale aj dávať, a vie, čo chce a potrebuje, je snom väčšiny mužov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 8. októbra 2021
reklama:
reklama:
reklama: