Škandál na festivale v Cannes! Na pózujúcu herečku sa vrhol šialený novinár! Pozri si video, ktoré baví celý svet!

Zdieľať
America Ferrera
Actress America Ferrera poses for photographers on the red carpet for the screening of How To Train Your Dragon 2 at the 67th international film festival, Cannes, southern France, Friday, May 16, 2014. (Photo by Joel Ryan/Invision/AP)

Americká herečka America Ferrera sa stala ďalšou obeťou žartov reportéra Vitalia Sediuka. Novinár z Ukrajiny, ktorý je známy, že si strieľa z rôznych celebrít, sa herečke snažil vliezť pod slávnostnú róbu.

Udalosť sa stala na červenom koberci na medzinárodnom filmovom festivale v Cannes, kam prišla herečka predstaviť snímku Ako si vycvičiť draka 2.

Hoci sa tentoraz žart ukrajinskému novinárovi pre zásah ochranky nepodaril, udalosť aj tak spôsobila krátky rozruch. Po odvlečení Sediuka z dejiska udalosti pokračovala Ferrera v pózovaní pred fotografmi.

Okrem Ferrery si v minulosti Sediuk vystrelil z hercov Bradleyho Coopera či Leonarda DiCapria, ktorých sa reportér snažil dotknúť v rozkroku. Predtým sa jeho obeťou stala speváčka Adele či herec Will Smith, ktorý však pokus o bozk za humor nepovažoval a následne dal Sediukovi facku.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom