Škandál! Pastora zo seriálu v Siedmom nebi vyšetrujú pre obťažovanie tínedžeriek!

Zdieľať
COLLINS HICKS
Stephen Collins talks about the Lifetime Achievement Award for "7th Heaven" on the WB with costar Catherine Hicks at the seventh annual Family Television Awards in Beverly Hills, Calif., Wednesday, Nov. 30, 2005. The awards, given by members of the Association of National Advertisers, recognize outstanding programming for family viewing. (AP Photo/Reed Saxon)

Amerického herca Stephena Collinsa vyšetruje newyorská polícia pre zneužívanie maloletých osôb!

Ako informoval portál TMZ, predstaviteľ kňaza a otca Erica Camdena v seriáli V siedmom nebi (1996–2007) sa k činom priznal na nahrávke, ktorú vytvorila jeho manželka Faye Grant počas spoločných návštev manželskej poradne v roku 2012. Podľa TMZ Collins na nahrávke detailne hovorí o obťažovaní tínedžeriek v minulosti.

TV NEW SEASON CW
Stephen Collins, "7th Heaven" star, is interviewed as he arrive for the announcement of the CW Network premiere fall schedule in New York, Thursday May 18, 2006. (AP Photo/Bebeto Matthews)

O tom, že Grant priznanie nahrávala, herec údajne nevedel. Samotnej Grant, s ktorou sa herec v súčasnosti rozvádza, to podľa TMZ poradil právnik.

Collins sa na nahrávke priznal k incidentom s tromi dievčatami vo veku od jedenásť do trinásť rokov. Jedna z obetí vraj bola príbuznou Collinsovej prvej manželky Marjorie Weinman. Polícia prípad vyšetruje ako nevhodný sexuálny kontakt s neplnoletými osobami.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Podobné články