Skrillex čelí žalobe! Pozri, za čo ho zažalovala jeho fanúšička!

Zdieľať
Skrillex
Skrillex poses backstage with the awards for best dance/electronica album "Bangarang," best remixed recording non-classical song for "Promises" and best dance recording "Bangarang" at the 55th annual Grammy Awards on Sunday, Feb. 10, 2013, in Los Angeles. (Photo by Matt Sayles/Invision/AP)

Fanúšička Jennifer Fraissl podala žalobu na amerického hudobného producenta a dídžeja Skrillexa. Dvadsaťšesťročný interpret jej údajne spôsobil niekoľko zranení pri takzvanom stage divingu počas koncertu, ktorý sa konal vo februári 2012 v Los Angeles.

Žena tvrdí, že hudobník po skoku z pódia do publika pristál na nej, pričom tomu nemohla zabrániť, odísť, ani sa ochrániť. Vyhlásila tiež, že následkom poranenia neskôr utrpela mŕtvicu. Fraissl zažalovala aj klub, v ktorom sa podujatie konalo, pretože organizátori mali podľa nej účinkujúcemu takéto bezohľadné vystupovanie zakázať. Hudobník, pre ktorého je stage diving počas koncertov bežný, ani zástupcovia klubu sa k žalobe zatiaľ nevyjadrili.

Skrillex, vlastným menom Sonny John Moore, sa narodil 15. januára 1988. Začínal ako spevák v rockovej kapele From First To Last, s ktorou nahral dva albumy. Neskôr sa vydal na sólovú dráhu, pričom vtedy bol známy ako Sonny. Pod týmto menom vydal EP Gypsyhook (2009), potom si zmenil pseudonym na Skrillex a postupne vydal niekoľko EP nahrávok ako napríklad My Name Is Skrillex (2010), Scary Monsters and Nice Sprites (2010), More Monsters and Sprites (2011), Bangarang (2011) či Leaving (2013). Na konte má šesť cien Grammy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom