Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skrytá kamera z Nového Zelándu je zaujímavou reakciou na video s obťažovaním z New Yorku!

Horizon33_2014-11-6_13-32-34
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Pred pár dňami sme ti ukázali video z New Yorku, ktoré ukazuje mladú ženu prechádzajúcu sa po meste so skrytou kamerou. Žena sa počas niekoľkých hodín stala terčom obťažovania. A takto dopadlo podobné video nakrútené na Novom Zélande.

Video z New Yorku vyvolalo na nete búrlivé diskusie a ľudia rozoberali problematiku obťažovania žien. Rovnaký experiment vytvorili novinári z novozélandského denníka New Zealand Herald a nakrútili video v meste Auckland. Hlavnou aktérkou videa bola modelka Nicole Simpson, ktorá sa prechádzala mestom niekoľko hodín a výsledok bol v porovnaní s New Yorkom poriadne prekvapivý.

Modelke sa prihovorili len dvaja ľudia – jeden bol turista z Európy, ktorý jej v medziach všetkej počestnosti povedal, že je veľmi pekná a pozval ju na kávu. Druhý človek, ktorý Nicole oslovil, sa jej pýtal na cestu.

Ťažko povedať, prečo sa reakcie na peknú slečnu v New Yorku a v novozélandskom Aucklande tak odlišujú. Je síce pravda, že chlapi v Aucklande sa za modelkou otáčali, ale nikto na ňu nepískal ani vulgárne nepokrikoval, ako to bolo v New Yorku…

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 6. novembra 2014Zdroj youtube.com, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: