Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Skutočne strašidelné vianočné príbehy 2. časť. Návrat príbuzného

Mysterious Woman
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Boli to Vianoce v roku 1995 alebo 1996 a bola som v dome svojej tety v Severnej Dakote. Niektorí príbuzní pozerali v obývačke televíziu, deti sa hrali vo svojich izbách alebo už spali a strýko a teta skladali na stole puzzle. Čakalo sa na sesternicu, ktorá robí v kasíne a domov prichádza až okolo polnoci alebo aj neskôr. Keď sa v tú noc vracala a kráčala smerom k domu, pozrela sa do okna a videla mňa ako sedím pri stole oproti strýkovi, videla tetu a videla ešte niekoho stáť na ľavo pri mne a niekoho v rohu. Hoci nevedela presne rozoznať o koho ide, nezdalo sa jej na tom nič čudné a vošla dnu.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#ghosts in house/f=CPIHVX/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com in house/f=CPIHVX/s=DynamicRank

Keď sme sa neskôr rozprávali, spýtala sa, kto to stál vedľa mňa a kto bol v rohu, keďže ju asi trápilo, že to nevedela rozpoznať. Začudovala som sa a povedala jej, že sme boli so strýkom a tetou v miestnosti sami a určite nikto nestál vedľa mňa. Sesternica sa začudovala a povedala, že to vyzeralo, ako keby sa mi moja mama hrala s vlasmi. Osoba mala spustené ruky na mojich vlasoch a vyzeralo to, ako keď sa mama hrá dcére s vlasmi.

To ma vydesilo, mala som vtedy len 12 alebo 13 rokov a vedela som, že sa mi nikto s vlasmi nehral. Sesternica prisahala, že nado mnou niekto stál, dotýkal sa mi vlasov a pozeral sa, ako teta a strýko skladajú puzzle. A stále trvala aj na tom, že niekto ďalší stál v rohu miestnosti.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#ghosts in house/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com in house/f=CPIHVX/p=2/s=DynamicRank

Mysleli sme si, že videla svoju matku (preto si ju mohla pomýliť s tou mojou, keďže boli sestry), ktorá zomrela v roku 1992- týždeň pred Vianocami na sesternicine narodeniny. Keď sme sa dopracovali k záveru, že to bola nám blízka osoba, nebála som sa už tak, že by sa mi niekto cudzí hral s vlasmi. V našej rodine berieme strýkov a tety rovnako ako otcov a matky, takže teta mi bola veľmi blízka. Z nej som už vystrašená nebola.

To sa ale nedá povedať o osobe, ktorú sesternica videla stáť v rohu miestnosti. Nevieme, kto to mohol byť, ale vieme, že to nebol nikto z tých, ktorí vtedy boli v dome. A každé Vianoce sa vždy niečo divné okolo našej rodiny deje. Vždy si pomyslíme, že je to len moja teta a prichádza na vianočnú návštevu, keďže svoju poslednú už nestihla.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#ghosts in house/f=CPIHVX/p=13/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com in house/f=CPIHVX/p=13/s=DynamicRank
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 25. decembra 2016Zdroj thestir.cafemom.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: