Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slávna herečka sa postavila k svojmu veku svojsky

Jane Fonda
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Jane Fonda www.facebook.com
reklama:
reklama:
Herečka Jane Fondová má osemdesiatštyri rokov a uvedomila si že už je blízko smrti.
„Som si extra dobre vedomá, že som smrti bližšie. Ale to ma vlastne ani veľmi nemrzí. Čo ma štve, je moje telo, ktoré teraz už vôbec nie je mojím telom! Moje kolená nie sú moje, moje bedrá nie sú moje, moje ramená nie sú moje. Pozriete sa na niekoho, kto je mnou len odtiaľto (od krku) potiaľto (temeno hlavy)“ povedala pre televíziu.  Skôr jej prekážajú dôsledky starnutia. Trápi ju vraj znížená pohyblivosť a bolesť, ktoré doteraz nepoznala.

Herečka je napriek pokročilému veku stále zdravá.„Fakt je, že keď ste živí a relatívne zdraví v staršom veku, viete, mám takmer osemdesiatpäť. Fakt, že som stále živá a pracujem, páni, koho zaujíma, že už nemám svoje staré kĺby? A že nemôžem už lyžovať alebo jazdiť na bicykli alebo behať? Hm. Viete, môžete byť starí už v šesťdesiatich, a môžete byť skutočne mladí v osemdesiatpäťke,“. A prestala úplne piť alkohol. No aj napriek tomu všetkému vyzerá známa herečka skvele.

herečka
herečkawww.facebook.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 5. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: