Slovenská hip-hopová špička sa spojila

Zdieľať
Horizon33_2016 3 20_12 38 47.jpg

V utorok oslavolala internetová relácia HipHop Reality svoje 5  výročie vysielania. Rytmus, Majk Spirit, Separ, Johnny Perfekto, Romeo, Viktor Hazard, Grimaso, Čistyhov a otec streetovej hudby Fredy Aisy. Tieto silné mená sa spojili, aby to oslávili vo veľkom štýle a to formou verejnej diskusie o vzniku Hip-hopu až po dnešok.

HipHop Reality už vyše päť rokov prináša informácie zo streetového umenia aj s pohľadom priameho zástupcu. Tento týždeň si pripravili pre všetkých hip-hopových fanúšikov na Slovensku, v ateliéry Babylon verejnú diskusiu na tému : “20 rokov HIP-HOPU”. Tú viedol zakladateľ tejto relácie a známy hypeman Marcel “Osťo” Osztas.

“Počas celých piatich rokov fungovania relácie som rozmýšľal spraviť niečo takéto. Nechal som si tento nápad špeciálne na 50.diel. Táto diskusia s tzv.“otcami” každej fázy tejto hudby, mala ukázať mladej generácií naše “dejiny” hip-hopu. Každý jeden interpret to nemal ľahké na ceste k úspechu a k uznaniu.  To si myslím, že sa nám podarilo!”, hovorí Osťo.

Kto nestihol priamy prenos vysielania HipHop Reality špeciál, môže si ho pozrieť online:

Samotní hostia tohto špeciálneho dielu zavesili na Instagrame poďakovanie za to, že mohli byť súčasťou diskusie s ľuďmi, ktorí prelomili ľady hip-hopu na Slovensku. “Bol to pre mňa silný zážitok a dúfam, že aj pre každého, kto videl túto diskusiu. Splnil sa mi sen a som za to vdačný všetkým, čo podporili tento projekt a stále podporujú. Môj team je top! A čakajú nás daľšie veľké veci”, ukončuje zakladateľ HipHop Reality Osťo.

1.jpg
Andrej Partychvil

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom