Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slovenská moderátorka musela na operáciu: Teraz sa učí chodiť

Dámsky klub
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Dámsky klub www.facebook.com
reklama:
reklama:

Slovenská moderátorka, ktorá je pre divákov televízie stálicou, priznala dlhoročný zdravotný problém. Teraz sa po mnohých rokoch rozhodla konečne podstúpiť nevyhnutný operačný zákrok …

Ako však priznáva, po pobyte v nemocnici sa musí cez leto naučiť opäť chodiť. Moderátorka Dámskeho klubu RTVS patrí k televíznym stáliciam a diváckym obľúbenkyniam.

Iveta Malachovská má však v súkromnom živote momentálne čo robiť aj so zdravotnými problémami. Jej manžel sa musel pritom po diagnóze skleróza multiplex stiahnuť z pódií do ústrania, kým ona sama sa rozhodla riešiť svoj 30-ročný problém.

Moderátorka, ktorá mala nedávno konflikt s redaktorkou Zuzanou Kovačič Hanzelovou, priznala na sociálnej sieti, že absolvovala odkladané operácii bedrového kĺbu. „Tak a mám to za sebou. 30 rokov som odkladala výmenu bedra (vrodená vada) … Pred pár dňami mi ho vymenili zo nový, ďakujem lekárom a zdravotníkom z nemocnice na Antolskej, „napísala podrobnosti.

Ako uviedla, po zákroku sa bude musieť učiť opäť chodiť: „Nie som prvá ani posledná, ktorá takúto operáciu podstúpila, ale už teraz napriek bolestiam cítim úľavu, už som nemohla ani spať … Moje leto je jasné, učím sa chodiť. Vám všetkým prajem pohodu, radosť z každého dňa. A všetkým pacientom držím palce a prajem skoré uzdravenie, „dodala moderátorka.

A my z redakcie prajeme Ivetke skoré uzdravenie!

Iveta Malachovská
Iveta MalachovskáFoto: RTVS
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 28. júla 2021
reklama:
reklama:
reklama: