Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Slovenské celebrity

Ivan Tásler s manželkou Aničkou
Foto: SITA
reklama:
reklama:

Slovenský šoubiznis je relatívne mladý, avšak v mnohých ohľadoch už americký a západoeurópsky svet dobehol. Slovenské celebrity sa správajú ako ich americkí partneri – rovnako využívajú televíziu, internet, časopisy a noviny na zvyšovanie svojej popularity. Ich úspech tiež závislý na pozornosti všetkých týchto médií. Sú to práve tieto médiá, ktoré vytvárajú celebrity a zároveň majú tú moc zo slovenských celebrít opätovne spraviť bežných ľudí. Médiá vládnu šoubiznisu. Aj tomu slovenskému.
Showbiz Slovensko je však jednou vlastnosťou veľmi špecifický. Showbiznis Slovensko je mimoriadne malý. Malá krajina sa rovná menší priestor na šoubiznis a menej peňazí pre celebrity. Slovenských celebrít tak nie je až tak veľa, hoci mnohí ľudia, ktorí ich nemajú radi by tvrdo protestovali.
Šoubiznis na Slovensku prešiel za posledné štvrťstoročie závratným vývojom. Po páde železnej opony sa všetci učili. Výsledok často viedol k amatérskym výsledkom. Dnes však slovenské celebrity majú k dispozícii špecialistov prakticky na všetko. Poznáme dokonca už aj gay slovenský šoubiznis. Šoubiznis Slovensko si dnes už žije samostatným životom a baví milióny Slovákov a Sloveniek cez televíziu, internet a tlačené médiá.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor samuelus-2Dátum 1. februára 2019
reklama:
reklama:
reklama: