Slovenský rapper Vec je otcom! Narodil sa mu syn, ktorý dostal meno Fedor!

Zdieľať
BRATISLAVA: Majáles 2013
Rapper Vec poèas koncertu na Bratislavskom majálese 2013 na Tyršovom nábreží. 3. máj 2013. Bratislava. Foto: SITA/Gabriel Kuchta

Slovenský rapper Vec sa v utorok stal otcom. Známy hudobník, vlastným menom Branislav Kováč, sa o radostnú správu podelil prostredníctvom profilu na sociálnej sieti Facebook. „Oddnes ma môžete právom volať otec Vec. Postaral sa o to Fedor. Vitaj, synáčik! a Ivanka…bola si statočná,“ uviedol a pripojil aj dve fotografie novorodeniatka, pričom na jednom zábere drží syna za ruku.

Vec patrí k najskúsenejším rapperom, producentom a dídžejom česko-slovenskej hip-hopovej scény. V deväťdesiatych rokoch minulého storočia pôsobil v skupine Trosky, s ktorou v roku 1997 vydal eponymnú štúdiovku. Ako sólový interpret debutoval v roku 2005 albumom Dobré ráno, po ktorom nasledovali Funkčný veterán (2008), Funkčné remixy (2009) a Stereo farbo slepo (2012). Medzi jeho najznámejšie skladby patria Na horách, S vlkmi žijem s vlkmi vyjem (feat. H16), Turista (feat. Pio Squad), Bez teba (feat. Tina) alebo Vianočný klip (feat. Zverina, Moja reč a Hafner).

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom