Slovenský zlatý slávik: TAJNÁ SVADBA!

Zdieľať
Z Petra Cmorika je ženáč
Foto: Instagram Peter Cmorik

Slovenský spevák Peter Cmorik je už ženatý muž. Všetko prebehlo v absolútnej tajnosti a nikto netušil, že si cez víkend povedal áno so svojou partnerkou a mamou ich dvoch synčekov Števka a Peťka Danielou áno. Dvojica sa totiž zosobášila v tichosti a bez prítomnosti médií. Všetko bonzla ich spoločná kamarátka a sestra speváčky Márie Čírovej.

Dvojica sa síce nedávno pochválila, že im už čoskoro zaznejú svadobné zvony, keď spevák na sociálnej sieti zdieľal fotku pozvánky, ku ktorej napísal veľavravný odkaz: „Berieme sa, už čoskoro! Sme šťastní, tak nám držte palce.“ Nikto však netušil, že sa tak udeje rekordne skoro a dvojic asi povedala áno počas uplynulého víkendu. Paradoxom je, že sa s veľkým dňom nepochválil ani spevák, ani jeho manželka, ale ich spoločná kamarátka. Agnesa Čírová mala svadbu tiež len nedávno a Cmorikovci sa na nej zúčastnili tiež.

Dvojica je pritom spolu už takmer tri roky, no svadba prišla narad až teraz. A zobrali to naozaj bleskovo, keď sa v priebehu roka 2017 neprevalil len ich vzťah, ale aj to, že sú v radostnom očakávaní. Minulý rok Daniela na svet priviedla dvoch synčekov a zrejme aj preto svadbu odkladali do doby, kým budú chlapci starší. A deň D prišiel prvú októbrovú sobotu, kedy sa svadba prominentnej dvojice konala. Mladomanželom blahoželáme.

Túto fotku zdieľala na Instagrame sestra speváčky Márie Čírovej
Foto: Facebook Agnesa Čírová

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom