Smerák mal týrať manželku a dcéru! "P**a sk***ená ťa vyhodím z tohto bytu"! Celý prepis rozhovoru v článku

Zdieľať
tit

Poslanec za SMER-SD Vladimír Jánoš má na krku poriadny škandál. Na internete sa objavil prepis jeho údajneho rozhovoru s manželkou, v ktorom jej vulgárne nadáva.

Medzinárodný výbor pre boj s organizovaným zločinom, terorizmom a korupciou (ICOCRIM) podal trestné oznámenie na poslanca Vladimíra Jánoša za vyhrážanie a týranie blízkej a zverenej osoby. Jánoš sa ho údajne dopustil proti svojej manželke a dcére. Jánošova manželka sa obrátila na ICOCRIM, pretože to vnímala ako poslednú z možností, ako poukázať na prípad pred tým, ako sa psychicky zrúti. Podľa Katrinca podala Jánošova manželka 19. februára na krajskú prokuratúru trestné oznámenie. V prípade už koná generálny prokurátor Jaromír Čižnár.

POSLANCI NR SR: Prevzatie osvedèenia o zvolení
Novozvolený poslanec Vladimír Jánoš si prevzal osvedèenie o zvolení do Národnej rady Slovenskej republiky (NR SR). Bratislava, 20. marec 2012. Foto: SITA/Diana Èernáková

Jánoš sa vzdal poslaneckého mandátua a funkcie predsedu strany v Prievidzi. „V posledných dňoch sa v médiách objavilo množstvo lží, poloprávd a nepravdivých obvinení v súvislosti s mojou osobou. Nikdy som sa nedopustil skutkov, z ktorých ma rôzne osoby obviňujú. Vzhľadom na vzniknutú situáciu som sa slobodne rozhodol, že sa vzdávam funkcie poslanca Národnej rady Slovenskej republiky a zároveň odstupujem aj z funkcie predsedu Okresnej organizácie strany SMER-SD v Prievidzi,“ uviedol s tým, že k tomuto kroku sa rozhodol preto, aby si vytvoril dostatočný priestor na očistenie svojho mena a taktiež v záujme svojej maloletej dcéry.

Jánoša by mal v parlamente nahradiť Peter Gaži. Ten v parlamente pôsobil do 25. novembra minulého roku. Vtedy musel odísť po tom, čo si poslanecký mandát uplatnil Peter Pellegrini. Gaži bol od začiatku volebného obdobia za neho náhradníkom v poslaneckých laviciach. Poslanecký sľub by mal zložiť na budúci týždeň, keď sa začne marcová schôdza zákonodarného zboru.

janos nadavky manzelka
janos nadavky manzelka 2
janos nadavky manzelka 2

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom

Podobné články