Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Sociálne siete ovládla nová výzva! O čo ide v #‎DontJudgeChallenge?

Horizon33_2015-7-7_14-57-53
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nie je to tak dávno, aby si si nepamätal, ako sa známe osobnosti, vrátane Obamu či Kisku polievali vedrami s ľadovou vodou, aby tým zvýšili povedomie o ALS – amyotrofickej laterálnej skleróze, a podporili tak jej výskum. Virálne videá sa začali šíriť cez sociálne siete v druhej polovici roku 2014. Dnes je tu nová challange s názvom #DontJudgeChallenge.

Opäť sú to mladí ľudia, ktorí túto „výzvu“ vymysleli. Ide o mediálnu kampaň, ktorá sa, už tradične šíri cez sociálne siete. Na začiatku každého videa sa „zohavia.“ Pokreslia si tvár, pomaľujú zuby, zvýraznia husté obočie, aby ich vzhľad nebol oku lahodiaci. A potom to príde. Neskôr sa totiž objavia bez tejto „vady“ a čuduj sa svete,  sú z nich sympatickí a pohľadní mladí ľudia.

Dôvod celej tejto „maškarády“? Týmito videami chcú vyzvať všetkých k tomu, aby sa nehanbili za svoje telo, za svoju tvár – za to, ako vyzerajú. Všetci by sme sa mali prijať takí, akí sme. Potom nás príjmu aj ostatní.

Na tínedžerov dosť dobrá myšlienka, čo povieš?

Je to narcizmus, alebo normálne, zdravé sebavedomie? Posúď sám…

Ešte nemáš svoje video? Natoč sa a pošli nám ho na najky@idenmedia.sk!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 7. júla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: