Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ŠOK na markizáckej Farme! Gigola Mateja vylúčili. Zaútočil na súťažiaceho, zásah záchranky

Matej Jurkovič
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Toto sa ešte v reality show Farma nestalo. Produckia sa rozhodla vylúčiť kontroverzného súťažiaceho Mateja Jurkoviča. Ako píše web pluska.sk, dôvodom bol fyzícky útok na jeho kolegu zo súťaže. Zasahovať dokonca musela aj záchranka, ktorá zraneného muža ošetrila a previezla do nemocnice.

„V reality šou Farma prišlo k agresívnemu výpadu jedného z účastníkov, Mateja Jurkoviča, voči ďalšiemu z účastníkov tohto programu. V dôsledku násilného chovania skončil poškodeny súťažiaci v nemocnici a musel byť ošetrený zdravotným personálom. TV Markíza sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia, a preto pristúpila k okamžitému vylúčeniu sútažiaceho, Mateja Jurkoviča, z reality šou Farma,“ povedala Andrea Macáková, PR manažérka televízie.

Zdá sa teda, že súťažiaci, ktorý patril k favoritom celej šou môže zabudnúť nielen na rozprávkovú výhru 75 tisíc eur, ale aj popularitu, ktorú chcel prostredníctvom súťaže získať. Jurkovič pritom patril k najkontroverznejším súťažiacim, keď nemal problém hovoriť o svojej poriadne pestrej forme obživy. „Robím s babami aj chalanmi. Som niečo ako personálna agentúra a sám osobne som gigolo. Ale iba vtedy, keď nemám priateľku, vtedy to nerobím. Lebo okrem iného mám aj iné aktivity ešte. aJa som vám povedal, som ako taká cibuľka, budem sa pred vami postupne odtajňovať. Tak toto je iba jedna z vecí,“ šokoval otvorenosťou dnes už exfarmár Jurkovič.

Zdá sa teda, že sa môže pokojne vrátiť k svojmu remeslu, pretože jeho púť na Farme sa skončila. Tam sa prezentoval síce kvalitnou prácou, ale občas aj agresívnejším správaním a nevyhol sa ani sexu pred kamerami s jeho kolegyňou zo show Mirkou. Tá sa teraz bude musieť zaobísť bez svojho partnera na statku. Na koho Jurkovič zaútočil nie je známe a televízia si zrejme tento detail necháva do niektorej z najbližších epizód reality show.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor steDátum 17. októbra 2019
reklama:
reklama:
reklama: