Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

ŠOK v Jojke tesne pred Miss Slovensko. Člen štábu nakazený koronavírusom, všetci museli na test!

Finalistky Miss Slovensko
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Finalistky Miss Slovensko Foto: Miss Slovensko
reklama:
reklama:

Už o niekoľko dní sa uskutoční priamy prenos finále Miss Slovensko, kedy opäť spoznáme najkrajšiu Slovenku. Pandémia koronavírusu však spôsobila nemalé problémy aj v televíznom svete a tak si 12 finalistiek muselo počkať na svoju šancu zažiariť. Z apríla sa tak presunulo všetko na august, no ani tesne pred galavečerom problémy neustávajú.

Dôvodom je fakt, že v štábe, ktorý finále pripravuje sa mal objaviť člen tímu s pozitívnym testom na Covid-19. A to rozhodne nie je dobrá správa. Okamžite tak televízia JOJ, ktorá bude prenos vysielať musela konať. Ide pritom o kameramana, ktorý pracuje aj v spravodajskej redakcii. Informáciu o členovi štábu priniesol denník Nový Čas. Televízia tak na Kolibe spustila masívne testovanie všetkých zamestnancov. Ako sa teda na člena štábu vlastne prišlo? Pred priamym prenosom sa rozhodli organizátori otestovať ľudí, ktorí sa na finále Miss budú podielať.

Kameraman, ktorý bol predtým služobne v Chorvátsku musel podstúpiť test tiež a tam sa prišlo na to, že je pozitívny. Zaujímavosťou je, že po návrate z tejto krajiny absolvoval karanténu, aj test a ten prvotný mal byť negatívny, navyše nemal absolútne žiadne príznaky. Až následné pretestovanie ukázalo, že sa nakazil vírusom Covid-19. „Od začiatku pandémie zaviedla televízia Joj maximálnu ochranu svojich zamestnancov. Okrem prísnej dezinfekcie priestorov, nosenia rúšok, merania teploty pri vstupoch do budovy a štúdií ide aj o testovanie všetkých, ktorí sa zúčastňujú na výrobe, a dezinfekciu news roomu a iných ťažiskových priestorov germicidnými žiaričmi, aké sa používajú pri operáciách,“ povedala hovorkyňa televízie Joj Lucia Kulihová a dodala: „Vďaka týmto prísnym bezpečnostným opatreniam a postupu sme odchytili jeden prípad pozitívneho výsledku testu na koronavírusové ochorenie.“ Zatiaľ sú výsledky ostatných ľudí negatívne a zdá sa, že priamy prenos ohrozený nateraz nie je a uskutočniť by sa mal už túto sobotu na Jojke.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor redDátum 10. augusta 2020
reklama:
reklama:
reklama: