Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šokujúca premena! Sleduj, ako v televíznej šou urobili z punkrockerky nežnú slečnu! Nebudeš veriť, že je to tá istá žena!

reklama:
reklama:

Jedna anglická televízna šou sa zameriava na premeny ľudí s extrémnym vzhľadom – a táto drsná pankáčka bola vážne poriadne tvrdým orieškom. No neuveríš, akú sofistikovanú dámu z nej urobili! :-O

21-ročná Mel pútala pozornosť všade, kde sa objavila – jej ružové číro, výrazný mejkap, tetovania a piercing sa jednoducho nedali prehliadnuť.

Prihlásila sa do tejto šou a podstúpila radikálnu zmenu! Celý tím stylistov, vizážistov a kaderníkov však na jej novom imidži poriadne zapracoval.

Horizon33_2014-2-27_10-24-13

Efekt nás ale poriadne ohromil – z drsnej pankáči sa stala nežná dáma, ktorú si by požiadalo o ruku 30% náhodne opýtaných mužov.

Rok po odvysielaní šou sa ale Mel vrátila k svojmu pôvodnému divokému vzhľadu, pretože sa vraj tak cíti pohodlnejšie.

Horizon33_2014-2-27_10-25-56

Všetky žiadosti o ruku ale musela odmietnuť, pretože v tomto čase plánuje svadbu so svojím rovnako zameraným 47-ročným priateľom a bude sa niesť, ako inak, v punkovom štýle.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor petraDátum 27. februára 2014Zdroj internet, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o., youtube.com, video: youtube.com
reklama:
reklama:
reklama: