Šokujúci incident v školskej lavici: Štvrták počas odovzdávania kníh vytiahol nôž na spolužiaka

Zdieľať
Kolaz najky incident.jpg
Foto: SITA, AI

Školské chodníky, miesto bezstarostného smiechu a detských radostí, sa občas môžu stať dejiskom neočakávaných zvratov. Práve takýmto miestom sa stala jedna zo základných škôl v Piešťanoch, keď sa malý štvrták rozhodol vytiahnuť nôž na svojho spolužiaka.

Policajti včera zasahovali v súvislosti s týmto prekvapujúcim incidentom, no podrobnosti zostávajú tajomstvom. O čo išlo pri tejto šokujúcej situácii a aké následky to môže mať na bezpečnosť a atmosféru na školách?

Pri tejto udalosti sa podľa trnavskej policajnej hovorkyne Zlatice Antálovej nikto nezranil. TV JOJ informovala, že jeden zo štvrtákov vytiahol počas odovzdávania kníh na spolužiaka nôž.

„Polícia kontaktovala pracovníkov sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately a v súvislosti s udalosťou boli vyrozumení rodičia oboch detí. Policajti vec preverujú v súvislosti s podozrením na trestný čin nebezpečného vyhrážania,“ informovala Antalová. Polícia podľa nej vzhľadom na citlivosť prípadu a prebiehajúce úkony nemôže v súčasnosti poskytnúť bližšie informácie.

Viac k témam: Deti, Krimi, Nôž, Trestný čin, trnavská polícia, Vyhrážanie
Zdroj: SITA.sk – Polícia zasahovala na škole v Piešťanoch, štvrták vytiahol nôž na spolužiaka © SITA Všetky práva vyhradené.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom