Šokujúci prípad nechutnej manželskej zrady! Neuveríte, čo žena zistila

Zdieľať
Najky titulka 4 2.jpg
Foto: Canva

Muž z Bánoviec nad Bebravou bol obvinený z drogovej trestnej činnosti potom, čo jeho manželka oznámila, že jej potajomky podával drogy do nápojov.

Vyšetrovateľ polície z Bánoviec nad Bebravou obvinil 26-ročného muža z drogovej trestnej činnosti. Na polícii jeho manželka oznámila podozrenie, že jej manžel potajomky dáva do nápojov drogy.

Sama cítila, že nie je v poriadku, mala rozšírené zreničky, neovládateľné pohyby tela, sucho v ústach. Trpela aj nervozitou a nespavosťou. Žena si preto kúpila multidrogový test na zistenie prítomnosti omamných a psychotropných látok, ktorý jej podozrenie potvrdil.

„Polícia muža v zmysle zákona zadržala, pričom u neho zaistila štyri vrecká s obsahom bielej kryštalickej látky. Na základe predbežného vyjadrenia Kriminalistického a expertízneho ústavu PZ ide o metamfetamín (pervitín). Zo zaisteného množstva drogy by bolo možné pripraviť minimálne 6 jednotlivých dávok drogy schopných ovplyvniť psychiku užívateľa. Páchateľ sa k podávaniu drog svojej manželke priznal,“ informovala o prípade trenčianska policajná hovorkyňa Katarína Kuzmová.

Muž bol obvinený zo zločinu šírenia toxikománie v súbehu s prečinom nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi bol umiestnený do cely policajného zaistenia. Bol na neho spracovaný podnet na vzatie do väzby, o ktorom v pondelok rozhodne súd.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom