Šoubiznisu kraľuje nový pár. Ktorá celebritná dvojica zarobila najviac?

Zdieľať
najlepšie platené páry
SITA/AP

Tieto hviezdy sa nemusia báť, že ich polovička je s nimi len pre peniaze. Každý z dvojice má totiž na účte tučnú sumu.

Nájsť si partnera z brandže má pre celebritu množstvo výhod. Nová polovička vie, čo znamená pôsobiť v šoubiznise, a tak by sa nemala dať odradiť bulvárnymi titulkami ani sedieť doma, kým partner popíja na významnej akcii. Ešte lepšie je, ak sa stretnú dve celebrity z prvej ligy – ani jeden nemusí mať pocit, že ho ten druhý kariérne ťahá. A peniaze nie sú v týchto dvojiciach žiadny problém. Každý má na účte peknú sumu.

Magazín Forbes zostavil rebríček najlepšie platených celebritných párov na základe ich minuloročných príjmov.

1. Taylor Swift a Calvin Harris

Mladá dvojica tvorí pár len niekoľko mesiacov, a už sa im podarilo zosadiť z trónu Beyoncé s Jay-Z. Ich príjmy vlani dosiahli spolu 146 miliónov amerických dolárov (v prepočte zhruba 130,33 miliónov eur).

Taylor prispela vďaka albumu 1989, ktorý ju vyniesol na prvé miesto rebríčka celosvetovo najpredávanejších interpretov. Peniaze zbiera tiež od značiek Coca-Cola, Keds alebo Sony. Calvin zase propaguje Giorgio Armani či Sol Republic.

SITA/AP
SITA/AP

2. Beyoncé a Jay-Z

Hviezdnym manželom pribudlo minulý rok na účet 110,5 miliónov dolárov (asi 98,64 miliónov eur). Zarobili si na spoločnom koncertnom turné s názvom On The Run. Raper tiež profituje z labelu Roc Nation i vďaka zmluvám s Armand de Brignac Champagne a D’Ussé Cognac. Beyoncé zase prepožičala tvár značkám Pepsi či H&M.

SITA/AP
SITA/AP

3. Miranda Lambert a Blake Shelton

Trojicu uzatvárajú manželia Sheltonovci so sumou 57 miliónov dolárov (približne 50,88 milióna eur). Blake si okrem vystúpení privyrobil ako porotca v súťaži The Voice. Miranda prispela vďaka spolupráci s firmami Red55 Wine, Pink Pistol a Dixie Darlin.

SITA/AP
SITA/AP

Prekvapilo ťa zloženie rebríčka?

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom