Speváčka Adele má zdravotné problémy

Zdieľať
Adele

Britská speváčka Adele mala dlhé roky problémy s nadváhou. A teraz priznala, že kvôli kilám navyše má zdravotné problémy so sedacím svalom.  Za posledné obdobie rapídne schudla,  intenzívnejšie začala cvičiť a viac sa pohybuje. Tieto zdravotné komplikácie, ktorými trpí, prevládajú skôr u starších osobách. Týmto problémom sa zdôverila aj svojím fanúšikom na koncerte. Má ischias a problémy s chôdzou.

„Musím sa len nejako dostať na druhú stranu pódia. V týchto dňoch sa tak mierne kolíšem, pretože mám naozaj zlý ischias“ povedala na koncerte.

Už niekoľko rokov má problémy s platničkamiMá problémy s chrbticou, kvôli tomu má zlé držanie tela a to všetko len preto, lebo dlho trpela obezitou.

„Prvú platničku som si vyhodila, keď som mala pätnásť pri kýchaní. Bola som v posteli a kýchla som a vyletela mi piata platnička. V januári mi vyskočila šiesta. A potom tam, kde som mala cisársky rez, bolo moje svalstvo nanič. Vážne ma asi polovicu života bolel chrbát. Zápal sa dostaví obvykle kvôli stresu alebo kvôli hlúpemu držaniu tela“  verejne priznala speváčka.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom