Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Speváčka naspievala s pomocou odborníkov pesničku pre deti, ktorá by ich mala naozaj rozveseliť

Baby.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Ako urobiť malé deti šťastnejšími? Vyskúšajte to pomocou tejto špeciálnej veselej pesničky!

Speváčka Imogen Heap spolupracovala so spoločnosťou Cow & Gate na jednej špeciálnej pesničke. Aj za pomoci odborníkov vytvorili veselú pieseň, ktorá by mala rozveseliť malé deti. Má názov „The Happy Song“.

www.youtube.com

Pozitívna melódia bola vytvorená na základe vedeckého výskumu. V ňom požiadala spoločnosť 1000 rodičov, aby vymenovali zvuky, ktoré robili ich deti šťastnými. Výsledky ukázali, že najčastejšie sa opakovalo kýchanie, zvuky zvierat a iný detský smiech.

www.youtube.com

„The Happy song“ je dlhý dve a pol minúty. V texte sa spomína nebo, more, zábavné zvieratká a rôzne zaujímavé zvuky. So speváčkou spolupracovala spoločnosť Cow & Gate a taktiež psychológovia Caspar Addyman a Lauren Stewart. Netrvalo dlho, naspievala ju a teraz rozveseľuje deti po celom svete.

www.youtube.com

Manažér spoločnosti Louise Morley povedal: „Táto pieseň bola navrhnutá pre rodičov na použitie či už doma, v aute alebo hocikde vonku vo chvíľach, kedy potrebujú rozveseliť svojich maličkých.“

Vyskúšajte ju pustiť aj vašim deťom!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 10. februára 2017Zdroj www.mirror.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: