Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Speváčka Pink prehovorila o zdravotných problémoch

Pink
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Pink www.facebook.com
reklama:
reklama:

Zo speváčky Pink neustále sála neskutočná energia, či v súkromí alebo pracovne. Žiaľ speváčka Pink si v živote prešla ťažkými obdobiami, psychicky a fyzicky ju priviedli až do zúfalstva. Známa speváčka trpela záchvatmi paniky.

Pre kampaň americkej organizácie Child Mind Institute povedalal. Keď som mala niečo vyše 20 rokov, začala som mať naozaj hrozné záchvaty paniky a nevedela som, čo sa deje. Nemala som sa o tom s kým porozprávať a nevedela som, čo mám robiť. Mala som pocity ako pri mŕtvici. Išla som do nemocnice, absolvovala som sériu vyšetrení, všetko bolo v poriadku. Povedali mi, že problém je v mojej hlave.“ Rozhodla sa pre terapiu a dobre spravila.

„Naučila som sa, ako sa o seba starať. Dala som si dokopy takzvanú duchovnú súpravu nástrojov. Okrem iného som meditovala, veľmi mi pomohlo aj skladanie hudby. Ďalším dôležitým bodom je šport a zdravá strava. Varenie je ako meditácia.“

Pink sa volá vlastným menom Alecia Beth Moore. Je známa svojím výrazným chrapľavým hlasom. Po celom svete predala viac ako 90 miliónov nahrávok a je jedna z najpredávanejších umelkýň. Pink bola po Madonne tiež druhou najhranejšou ženskou sólovou umelkyňou vo Veľkej Británii.

Jej manžel je Carey Hart, bývalý americký profesionálny freestyle motokrosový pretekár. Majú dve deti.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 5. júna 2022
reklama:
reklama:
reklama: