Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Spevák tvrdo reaguje na obvinenie z incestu

Ricky Martin
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ricky Martin www.facebook.com
reklama:
reklama:

Portorický spevák Ricky Martin (51) sa po obvinení svojho synovca z incestu rozhodol bojovať a tvrdo musel zakročiť. Synovec ho obvinil zo sexuálneho zneužívania, na súde podal žiadosť o dočasný zákaz priblíženia sa. Jeho synovec tvrdil že po ukončení trvajúceho vzťahu ho spevák prenasledoval a verbálne a fyzicky ho ohrozoval. Spevákovi dokonca hrozilo 50 rokov za mrežami, skoro sa zrútil a rodina sa postavila za neho a jeho synovca označili za psychicky chorého. Svoje obvinenie synovec nakoniec stiahol a no ja napriek tomu ho slávny spevák žaluje v občianskoprávnom spore o 20 miliónov dolárov.

Synovca obvinil z vydierania. „Situácia pokračovala napriek tomu, že obžalovaný (spevákov synovec) dobrovoľne odstúpil od pôvodnej žaloby, ktorú začal proti súčasnému žalobcovi (Rickymu Martinovi) na základe neprávd, keď sa pod prísahou priznal, že nikdy nebol žalobcom sexuálne napadnutý,“ tvrdia spevákovi právnici.

Ricky Martin kvôli synovcovým tvrdeniam vraj prišiel o niekoľko miliónové kontrakty. A preto žaluje svojho synovca o dvadsať miliónov dolárov za vydieranie, zlomyseľné stíhanie, zneužitie práv a spôsobenie škody.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 13. septembra 2022
reklama:
reklama:
reklama: