Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Splnili sa tri biblické predpovede. Veríte na proroctvo?

predpoveď
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
predpoveď www.gettyimages.com
reklama:
reklama:

Už niekoľkokrát sme boli svedkom toho, že sa stala udalosť, ktorá u nás nemala obdobu. Môže sa jednať nielen o tornáda, ale aj rôzne vodné pohromy, ako sú záplavy alebo povodne. Niekoľko takýchto udalostí už predpovedala Biblia, a môžete sa o proroctve jednoducho presvedčiť. Skončí v blízkej budúcnosti svet, ako ho poznáme?

Armageddon je podľa niektorých blízko

Niektoré znaky môžu pre veriacich znamenať blížiacu sa katastrofu. Ide o niekoľko znamení, ktoré nemusia nič znamenať, tí, ktorí veria na koniec sveta, ale môžu byť v šoku a dbať na to, aby sa koniec sveta nekonal. Aké znaky patria medzi predpovede a čoho sa máme obávať? Prvým znakom je červená jalovica. V Izraeli sa už narodila červená jalovica. Stalo sa tak po viac ako 2 000 rokoch.

Jalovica je nevyhnutná na splnenie jedného proroctva, ktoré hovorí o druhom príchode Mesiáša. Pokiaľ sa narodí červená jalovica a bude zdravá, mala by byť spálená a popol nasypaný na miesto, kde sa zničil chrám. Jedine tak bude možné znovu Jeruzalemský chrám postaviť. Ak sa postaví, mesiáš zostúpi na Zem a prestane existovať svet, ako ho poznáme dnes.

Ak sa objavia ryby v Mŕtvom mori, môže nastať koniec sveta

Už sa stalo, že sa v Mŕtvom mori objavili ryby, ktoré tam samozrejme nepatria. Pred pár rokmi bola pozorovaná plytčina, na ktorej sa objavili tresky. Je to ďalšie proroctvo, ktoré bolo splnené. Má to byť ďalšia predzvesť príchodu Mesiáša. Uvádza sa, že pokiaľ voda tečie na východe pozdĺž stepí, vyleje sa v slaných vodách a vody sa potom stanú zdravými. Všetky živé stvorenia, ktoré sa budú rodiť v blízkosti vôd zostanú nažive tam, kde voda potečie.

Ďalším proroctvom je had na stene nárekov. Raz si už veriaci a tiež turisti všimli lezúceho hada, ktorý mal vyplašiť holuby. Had odkazuje na raj a holubica má zase oznamovať nebezpečenstvo. Hovorí sa, že táto scéna, ktorá pôsobí na prvý pohľad nenápadne, ohlasuje druhý príchod Mesiáša na planétu Zem. Aj to je dôvod na ukončenie sveta, na ktorý sme doteraz zvyknutí.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 4. mája 2022
reklama:
reklama:
reklama: